Jeżeli masz problem z wyświetleniem tej wiadomości, użyj tego linka.

NEWSLETTER

02

Wrzesień 2013 roku

O PWPW

SUKCESY WDROŻENIOWE
I NOWE PROJEKTY

WŁASNE ROZWIĄZANIA
I TECHNOLOGIE

NAGRODY WYRÓŻNIENIA
I CIEKAWOSTKI

KONFERENCJE
TARGI
I SEMINARIA

O PWPW

O FIRMIE

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. (PWPW S.A.) jest spółką akcyjną, w której 100% udziałów należy do Skarbu Państwa.

CZYTAJ DALEJ

PEP MA JUŻ 21 000 TERMINALI
W CAŁYM KRAJU

Polskie ePłatności zbudowały w trzy lata sieć ponad 21 tys. aktywnych terminali płatniczych na terenie całego kraju. Spółka znajduje się w pierwszej piątce największych agentów rozliczeniowych w kraju.

CZYTAJ DALEJ

ELKART JUŻ PWPW

1 sierpnia 2013 r. nastąpiło połączenie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. ze spółką zależną ELKART Sp. z o.o.

CZYTAJ DALEJ

SUKCESY WDROŻENIOWE I NOWE PROJEKTY

BANKNOTY Z POLSKI DLA GWATEMALI, PARAGWAJU I GRUZJI

PWPW S.A. podpisała kolejny kontrakt na produkcję banknotów za granicę. Firma wyprodukuje banknoty o nominale 10 Quetzali dla Banku Gwatemali. Podobne kontrakty polska spółka zrealizowała już produkując banknoty dla Paragwaju i Gruzji.

CZYTAJ DALEJ

SYSTEM TACHOGRAFÓW CYFROWYCH DLA GRUZJI

W dniu 15 maja 2013 roku PWPW S.A. podpisała kolejny kontrakt na wdrożenie systemu tachografów cyfrowych, tym razem z Agencją Transportu Gruzji (LTA).

CZYTAJ DALEJ

500 000
PRAW
JAZDY
Z
PWPW S.A.

CZYTAJ DALEJ

PWPW S.A. DOSTARCZY 100 TYS. ZAŚWIADCZEŃ ADR

12 lipca 2013 roku PWPW S.A. podpisała umowę z Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej na produkcję, personalizację i dystrybucję 100 tysięcy zaświadczeń ADR uprawniających do przewozu niebezpiecznych ładunków.

CZYTAJ DALEJ

WŁASNE ROZWIĄZANIA I TECHNOLOGIE

PWPW S.A. prowadzi prace badawczo-rozwojowe, czego rezultatem są własne innowacyjne i unikatowe rozwiązania technologiczne, które w większości zostały opatentowane. Znajdują one zastosowanie w oferowanych przez PWPW S.A. produktach i usługach. Niektóre z nich prezentujemy poniżej.

TLE (TRANSPARENTNE GRAWEROWANIE LASEROWE)

CZYTAJ DALEJ

SZTYWNA POLIWĘGLANOWA STRONA PERSONALIZOWANA

CZYTAJ DALEJ

PWPW SMARTAPP – RODZINA PRODUKTÓW

CZYTAJ DALEJ

NAGRODY, WYRÓŻNIENIA I CIEKAWOSTKI

CZAS NA PATRIOTYZM GOSPODARCZY – PWPW S.A. POLSKA FIRMA Z TRADYCJAMI

1 września 2013 roku na stadionie PGE Arena w Gdańsku odbyła się debata „Czas na patriotyzm gospodarczy”, organizowana przez Puls Biznesu. Wziął w niej udział Krzysztof Żarnotal – prezes zarządu PWPW S.A.

CZYTAJ DALEJ

PWPW S.A. NAGRODZONA W USA
ZA INNOWACYJNOŚĆ

Technologia produkcji karty poliwęglanowej do paszportu oraz niepalna karta Extreme ID zdobyły dla Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych dwie nagrody na 28. Międzynarodowych Targach Innowacyjności „INPEX 2013”, które odbywały się w dniach 19-21 czerwca 2013 roku w Pittsburgu.

CZYTAJ DALEJ

KONFERENCJE, TARGI I SEMINARIA

PWPW S.A. NA FORUM EKONOMICZNYM
W KRYNICY-ZDRÓJ

W dniach 3-5 września 2013 roku odbywało się w Krynicy-Zdrój XXIII Forum Ekonomiczne. Podczas tej imprezy PWPW S.A. zorganizowała 4 września panel tematyczny „Rola i miejsce narodowych czempionów w gospodarce”.

CZYTAJ DALEJ

KARTY DLA DUŻYCH RODZIN

W dniach 21-23 czerwca 2013 roku podczas I Ogólnopolskich Dni Dużych Rodzin, które odbyły się w Grodzisku Mazowieckim, PWPW S.A. zaprezentowało propozycję wdrożenia Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.

CZYTAJ DALEJ

XVII PIKNIK NAUKOWY NA STADIONIE NARODOWYM

15 czerwca 2013 roku PWPW S.A. uczestniczyła w Pikniku Narodowym prezentując swoje produkty i technologie, a także oferując odwiedzającym wiele atrakcji.

CZYTAJ DALEJ

PWPW S.A. NA KONFERENCJI WATERMARK

Piąta Międzynarodowa Konferencja Security Printing - Watermark 2013, w której uczestniczyli przedstawiciele PWPW S.A. odbywała się w Sankt Petersburgu w Rosji w dniach 25-27 czerwca 2013 roku.

CZYTAJ DALEJ

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

ul. Sanguszki 1, 00-222 Warszawa
Centrala tel.: (22) 530 20 00
Fax: (22) 530 24 50

newsletter@pwpw.pl.

www.pwpw.pl.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać więcej wiadomości, kliknij w ten link.

Mailing wysłany za pomocą systemu www.sare.pl