wyborcza.pl
  Otwórz w przeglądarce  
 
  Przygotowała Kalina Mróz,
Gazeta Telewizyjna
 
 

Tydzień warto skończyć świątecznie - z 80-letnim już Królikiem Bugsem, bo, jak pisze Agata Piasecka: „choć to postać rysunkowa, jest prawdziwą hollywoodzką sławą. Ma na koncie Oscara, gwiazdę w Alei Gwiazd, liczne romanse i kilka liftingów. I właśnie wraca w nowej wersji "Zwariowanych melodii".

Poza tym znamy już nominacje do Emmy, nudne i zachowawcze, za to poprzedzające wyjątkową galę. „Tegoroczna edycja rozdania nagród Emmy na pewno będzie wyjątkowa i być może wirtualna. A jej największymi zwycięzcami mogą się okazać seriale "Watchmen" i "Wspaniała pani Maisel”.

Warto też z optymizmem spojrzeć w przyszłość, bo nadchodzi „Król” na podstawie sprzedanej w ponad 120 tys. egzemplarzy powieści Szczepana Twardocha. Zwiastun wygląda obiecująco. Nakręcone w 4K, dynamiczne, pełne szerokich planów zdjęcia Kacpra Fertacza ("Ostatnia rodzina", "Hardkor Disco") to zapowiedź wysokobudżetowej produkcji z licznymi scenami akcji, dopracowanymi kostiumami i scenografią.

Fani sitcomów mogą poza tym przecierać ręce - „Brooklyn 9-9” wreszcie pojawił się w polskiej telewizji. „Zabawny serial o przygodach policjantów z posterunku na nowojorskim Brooklynie. Komu podobała się amerykańska wersja „The Office”, „Parks and Recreation” czy „Dobre miejsce”, ten polubi na pewno „Brooklyn 9-9”. Twórcą tych wszystkich produkcji jest Michael Schur, cudowne dziecko amerykańskiej komedii, który zaczynał jako aktor i scenarzysta w programie „Saturday Night Live”.

 
 
Nie przegap:
 
 
Zwiastun serialu 'Król' na podstawie Twardocha. Jest imponujący!

 
 
'Brooklyn 9-9'. Policyjna komedia bez obciachu w końcu w telewizji

 
 
Konkurs na opowiadanie zainspirowane 'W głębi lasu'. Wygraj 10 tys. i spotkanie online z Harlanem Cobenem

 
 
 

Podoba Ci się ten newsletter?
Sprawdź, jakie jeszcze mamy i zapisz się na kolejny!

 
  Newsletter wysłany na zamówienie użytkownika przez Agorę Spółkę Akcyjną z siedzibą w Warszawie, 00-732 Warszawa, ul. Czerska 8/10, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, Wydział XIII Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 59944, kapitał zakładowy w wysokości: 46.580.831.00 zł, wpłacony w całości, NIP 526-030-56-44, adres serwisu korporacyjnego www.agora.pl. Wszelkie zapytania i uwagi dotyczące Newslettera proszę kierować pod adres: pomoc@wyborcza.pl. W celu rezygnacji z newslettera, użyj tego linka