Home  Kontakt
Jeżeli poniższy newsletter nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka
SKLEP KONTAKT  

Telefon: +48 63 240 35 00
info@vkf-renzel.pl             www.vkf-renzel.pl

 
Oddajemy do Państwa dyspozycji innowacyjny produkt najwyżej jakości, charakteryzujący się wysoką funkcjonalnością.
 
• Uniwersalność
• Wszechstronność zastosowania
• Możliwość łączenia
• Przystępna cena
• Szeroka gama kolorystyczna*
 
(przy zamówieniach od 1500 mb.)
 
  to podstawowe zalety listwy cenowej
  PGS 39 - nowości w ofercie VKF Renzel.
 
Element zawiasowy zwiększa elastyczność listwy
i pozwala na szerokie zastosowanie
 
Wyposażenie listwy w elementy łączące:
- kliny kontrujące (w górnej części)
- i adapter mocujący (w dolnej części)
  umożliwia łączenie profili
  i powiększenie powierzchni opisowej.
 
Taśma klejąca, magnetyczna lub otwory z pętlami
do wyboru, jako element montażowy.

 
Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych:
Edyta.Rogowska@vkf-renzel.pl
   tel.63 24035 18
Monika.Lewandowska@vkf-renzel.pl
   tel.63 24035 46
 
 


>> Zamów wzornik listew cenowych.

 


Zamów katalog >


Pobierz plik PDF >
(114 MB)




62-500 Konin, ul. Objazdowa 25
Tel: +48 63 240 35 19
Fax: +48 63 240 35 -20/21
info@vkf-renzel.pl
 
 
Doradcy handlowi:

1. Patryk Cabaj
    tel. 513-125-980, patryk.cabaj@vkf-renzel.pl

2. Marek Zawadzki
    tel. 516-164-103, marek.zawadzki@vkf-renzel.pl

3. Tomasz Bącela
    tel. 609-192-54, tomasz.bacela@vkf-renzel.pl

4. Andrzej Doskocz
    tel. 517-541-521, andrzej.doskocz@vkf-renzel.pl

5. Krzysztof Gadomski
    502-275-775, krzysztof.gadomski@vkf-renzel.pl
   

© 2016 VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.                 Rezygnacja z subskrypcji, klknij ten link.