Jeżeli poniższy newsletter nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka
2013-04 PL
ORYGINALNE SYSTEMY!


Klick System wciąż się rozwija!


KS pojawił sie w Polsce pod koniec lat 90-tych i natychmiast zaczął zdobywać uznanie. Na targach Domexpo
w roku 2000 został uhonorowany Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Aktualnie używany jest przez dekoratorów zarówno w mieszkaniach, rezydencjach, jak i hotelach.
O sukcesie systemu zdecydowały walory funkcjonalne oraz właściwości umożliwiające gięcie szyn.

Produkowany przez Forest Group Klick System, w skrócie KS niewątpliwie to „bench mark” w swojej klasie, do którego podobne produkty czasem nawiązują wyłącznie naz np.” szyny typu KS”.

Obecnie, na przekór trendom „oszczędnościowym” zwiększyliśmy gramaturę profili do wartości ponad 160g/m uzyskując wyjątkową jakość i sztywność obciążanych profili. Każda z oryginalnych szyn oznaczona logo Forest ma naniesioną cienką warstwę suchego smaru zapewniającego łatwość przesuwania suwaków odpornych na promieniowanie UV.

Przy większych zamówieniach zapewniamy własny transport i specjalne ceny. System KS objęty jest 10-cio letnią gwarancją.


Zobacz więcej informacji o KS System  >>>


NOWY PRODUKT !


Nowy produkt z napędem elektrycznym Forest


Forest Atlantis® to nowa seria rolet rolowanych 50 i 60 mm z napędem elektrycznym. Specjalnie zaprojektowane uchwyty umożliwiają niemal idealne zawieszanie w poziomie, gwarantując równomierne i płynne działanie rolet. Dostępne są także uchwyty pośrednie do zawieszania dwóch rolet obok siebie z minimalnym 20 mm odstępie tkanin.

Rolety mogą być dostarczane w wersji wolnowiszącej oraz kasetowej z bocznymi listwami gwarantującymi 100% zaciemnienia wnętrza.

Do napędu stosowane są silniki rurowe Forest 230V z wbudowanym odbiornikiem radiowym typu Forest Multi. Możliwe jest także podłączenie i współpraca z automatyką budynku.

Zobacz więcej informacji o Forest Atlantis >>>


SYSTEMY SPECJALNE

Systemy do zawieszania obrazów


Systemy z serii PHS
zapewniają rozwiązania dla hoteli, muzeów, galerii sztuki, uniwersytetów, sektora publicznego i sektora opieki zdrowotnej. Są również odpowiednie do użytku domowego.

Aluminiowe szyny umożliwiają przenoszenie obciążenia nawet do 100 kg na metr. Dzięki zastosowanym prętom lub linkom można dowolnie rozmieszczać obrazy na ścianach. Dodatkowo w szynach systemu Lighting można instalować oświetlenie halogenowe lub led

Zobacz więcej informacji o PHS >>>

 
  ROLETY RZYMSKIE
Nowe ceny mechanizmów do rolet rzymskich!

Oferta rolet rzymskich w kasecie obejmuje elementy do samodzielnego montażu oraz systemy złożone "na wymiar" w kilku najpopularniejszych wersjach:
- BS mechanizm zamknięty
- BS OPEN mechanizm otwarty z możliwością wypinania sznurków
- BS LIGHT mechanizm zamknięty z możliwością wypinania sznurków.
BS CAFE podwójny ze sterowaniem góra / dół

Zachęcamy do sprawdzenia naszej aktualnej oferty.

Gwarantujemy holenderskie komponenty oraz atrakcyjne ceny!

Zobacz więcej informacji o BS >>>

  WYSOKA JAKOŚĆ!

Buesche jakość bez kompromisów

 

Szlachetne surowce, z których wykonane są elementy karniszy, niespotykana jakość chromu i przysłowiowa niemiecka precyzja wpływają na zadowolenie klientów po zainstalowaniu karniszy z logo Buesche

Zapraszamy do pobrania folderu z aktualną ofertą. W sprawie zamówienia  katalogu Buesche prosimy o kontakt emailowy

Zobacz ofertę Buesche >>>

Zamów katalog Buesche >>>

 NARZĘDZIA

Za pomocą tego narzędzia można łatwo dokręcić śruby łącznika sznurka w trakcie montażu.
Włóż sznurek do łącznika, umieść go wewnątrz urządzenia i dokręć śruby, co uniemożliwi wszelkie wybrzuszenia i zapewni gładkie przesuwanie łącznika w kanale szyn CKS i CCS

 

Art no: 9510000027

 PORADY

 

Jak przygotować perfekcyjne zaciemnienie?
 

Wystarczy skorzystać z szyny KS i giętarki Compact. Aby zawieszana tkanina w pełni zaciemniła wnętrze należy przygotować gięcie w sposób zaprezentowany na rysunku.
Aby uzyskać 100% zaciemnienia wystarczy by szyny nachodziły na siebie na długości 15 cm. Gotowe!
 

 

Email Internet Rezygnacja
info@forestpolska.com www.forestpolska.com

Aby nie otrzymywać więcej informacji od nas, użyj tego linka