Jeśli poniższy newsletter nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka
Forest Shuttle - sterowanie fazowe AC

Systemy automatyki budynku lub zwykłe domowe przełączniki często wymagają podłączenia urządzeń końcowych, których funkcje
otwórz / zamknij uruchamiane są poprzez zamianę napięcia 230 Volt AC na dwóch parach przewodów,
Tego typu zasilanie może być zastosowane dla napędów rolet BCS oraz karniszy FMS.

Dotychczas nasz najnowocześniejszy napęd Forest Shuttle 24V nie mógł być sterowany fazowo. W związku z tym Forest opracował "zestaw sterowania AC" który może zostać użyty, gdy napęd Shuttle będzie sterowany poprzez zamianę faz 230 Volt.
Zestaw sterowania AC składa się z dwóch jednostek, które zamieniają sterowanie fazowe w taki sposób by nie tylko uruchomić lub zatrzymać napęd, ale także zasilać w sposób ciągły dla wywołania funkcji Touch Impulse

Główną zaletą tego rozwiązania jest to, że zaawansowana technicznie gama silników Forest Shuttle®, pracująca z 2 prędkościami,
z wbudowaną funkcją powolny start / stop, z funkcją przesuwania ręcznego w przypadku braku zasilania -   może być od dziś stosowana także w miejscach, gdzie sterowanie napędem odbywa się wyłącznie poprzez zamianę faz AC

Już wkrótce opublikujemy instrukcję i podamy więcej szczegółów
.

 
Numer artykułu: 5201002202
Shuttle L >>>

Jak zabudować szyny elektryczne w suficie?
Bezpłatne wzorniki FMS PLUS dla pierwszych 50 firm!
 

Zachęcamy do zamawiania wzorników szyn FMS+ umożliwiających perfekcyjne przygotowanie przez ekipę remontową kanałów odpowiednich do montażu profilu wnękowego oraz maskownic znajdujących się na końcach szyn.
Prosimy o nieodkładanie zamówienia - wzorniki dla pierwszych 50 firm dostarczymy bezpłatnie.

Istnieje możliwość całkowitego ukrycia napędu Shuttle w przestrzeni ponad sufitem. Zapraszamy do obejrzenia animacji prezentującej w jaki sposób można instalować szyny FMS PLUS. 

 
Film FMS + >>>
 
Nowa walizka z pilotem FOREST DIAMOND!
Napęd Forest Shuttle L z RF lub Z-Wave

Profesjonalna walizka ekspozycyjna może zawierać napęd Shuttle L z wbudowanym odbiornikiem radiowym RF lub bezprzewodowym odbiornikiem Z-Wave, W przypadku sterowania radiowego w walizce znajduje się 6-kanałowy pilot radiowy Forest Diamond, w kolorze białym lub czarnym. Na życzenie bezprzewodowy włącznik ścienny może być zastąpiony bezprzewodowym włącznikiem czasowym TIMER.

 
 

Idealne do taśm FES

Forest Easyfold popularny FES SNAP lub FES FLEX to system zawieszania tkanin na niemal każdej szynie produkowanej przez Forest Group.

DS-XL to szyny specjalnie przygotowane dla systemów FES. Od ponad roku znajduje stałych nabywców zarówno w wersji manualnej jak i w wersji z napędem sznurkowym. Dostepne kolory: biały szary i czarny.

 

Więcej o FES >>>

   
 
   
 
   
Ekspozycja Buesche
 
Vion, TECDOR, Inside
 

Od kilku miesięcy nowa kolekcja Buesche przyciąga uwagę klientów. Współnie z producentem profili TECDOR przygotowaliśmy tablicę ekspozycyjną o wymiarach  70 cm x 100 cm zawierającą najważniejsze nowości oraz pakiet katalogów

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaprezentowaniem wysokiej jakości szyn i profil w swojej firmie prosimy o kontakt.

 
   

Proszę o informacje o nowej ekspozycji TECDOR:  link

 
 
   
 
   
 


Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych naszym Kontrahentom życzymy niech ten świąteczny czas wprowadzi do Państwa życia spokój, harmonię i radość, a w domach niech zagości prawdziwie rodzinna atmosfera pełna ciepła i miłości.  

 
   
Firma Forest Group Polska będzie nieczynna 28-03-2016.
W pozostałe dni zapraszamy w godzinach 8:00 - 17:00!
 
 
Mailing wysłany przez firmę FOREST | info@forestpolska.com | www.forestpolska.com
Jeśli nie chcesz już otrzymywać od nas wiadomości użyj tego linka.